Herkes İçin Spor

ENGELLİLERE SPOR
Yaklaşık 8,5 milyon engelli nüfusa sahip ülkemizde engelli ve sağlıklı kişi ayırımı yapılmaksızın engelli bireylere spor hizmeti ve faaliyeti sunarak onları topluma kazandırmak ve rehabilite etmek hedeflenmektedir. Küresel en-tegrasyonlara geçişin sağlandığı bir dönemde engelli bireylere de spor yapma imkanı sağ-lanması konusu tüm dünyayı meşgul eder bir konu haline gelmiştir.
Bu bağlamda TUNÇ GYM  de engelillere de spor yapma imkanları sunacağız. 

YAŞLILARA ÖZEL SPOR
Spor, orta yaşta başlayan kalp ve tansiyon hastalıklarına yakalanma riskini azaltmakta, sigara ve alkolden uzaklaştırdığı için yaşlanmayı geciktirmektedir. Günlük hayatın monotonluğun-dan uzaklaşan orta yaşlılar, sıkıntı ve öfkelerini sporla attıkları için daha sağlıklı evlilikler yürütür ve gelecek nesillere örnek anne ve babalar olur. En önemlisi de dinç ve dinamik görünürler. TUNÇ GYM ‘de deneyimli eğitmen kadromuzla circuit sistem makinelerimizle en özel ilgi ile onları sporla eski günlerini hissettireceğiz.

BAYANLARA ÖZEL SPOR
TUNÇ GYM ’de’ ’Pozitif ayrımcılktan yola çıkarak bayanların kendilerini  daha özel,daha rahat hissederek yüzmeleri için hafta içleri belli günlerde ve saat dilimlerini ayıracağız. Onlara özel egzersiz saatleri de yapılacaktır.

HAMİLELER ÖZEL EGZERSİZLER
Hamilelik dönemi, bayanların kendilerine en çok dikkat etmeleri ve özen göstermeleri gereken dönemdir. Bu dönem içerisinde anne ve çocuğun sağlığı bir o kadar önem taşır. Bununla dolaylı olarak gebelik süresi boyunca egzersiz çok büyük önem taşımaktadır. Hamilelik döneminde yapılabilecek egzersizler, hem annenin hem de çocuğun sağlığı için çok önemli bir faktördür. Bu nedenle eğitmen kadromuz aldığı özel eğitimlerle anne adayları üyelerimize bu hizmeti vermek için hazır olacaklar.

SAĞLIK PROBLEMİ OLANLARA ÖZEL SPOR
TUNÇ GYM ’de sağlık problemi yaşayan herkese tedavi ve rehabilite amaçlı  spor yapma imkanları sunacağız.